Het klinkt misschien vroeg maar dat is het zeker niet als je kaartjes maakt. De 1e grote KERST bestelling is al weer een feit. Hartje zomer, nou ja kon je wel spreken van een mooie zomer dit jaar in ons landje, maar goed medio juli werd mij gevraagd of ik de kerstkaarten weer wilde maken voor mijn vaste besteller. Natuurlijk, daar hoef ik nooit over na te denken want dat is altijd een feestje om te doen. Ik mag in alle vrijheid de kaartjes bedenken. En dan echt in alle vrijheid, dus kleur, materiaal, afbeelding, tekst alles! Ze willen het eindresultaat pas zien als de doos wordt geleverd. Gaaf toch?
De afgelopen weken ben ik dan ook in de weer geweest met het zoeken naar geschikte afbeeldingen, stempels en papier. Niet alleen voor deze bestelling ook voor de nieuwe kerstkaartjes voor in de shop. Ik wil daar natuurlijk ook dit jaar weer een groot aanbod hebben van leuke, aparte, zelfgemaakte kaartjes. Nou, dat moet goedkomen want ik ben los gegaan met shoppen wat heeft geleid dat kerst voor mij niet perse pas in december hoeft te zijn. Ik denk dat het vooral een uitdaging wordt het allemaal af te krijgen voor de kerst.
Grote kans dat veel ‘meeverhuist’ naar volgend jaar en dat ik in januari al aan de slag mag met kerst 2025.
Mocht je je nu afvragen hoe het staat met die 1e grote bestelling? Die staat klaar. Past niet in de doos waar het nu in zit maar dat komt straks helemaal goed, want de bestelling moet nog worden aangevuld met verjaardagskaarten en daar ben ik nog niet helemaal over het ontwerp uit, dus die laten nog even op zich wachten.

En natuurlijk is alles duurzaam verpakt. Bij kaartjes die in opdracht worden gemaakt probeer ik daar waar kan plastic te voorkomen en worden de kaartjes samengevoegd in papieren zakjes, waardoor de kans op beschadiging of bevuiling minimaal is.

Ah en natuurlijk zit er een kadootje bij deze bestelling. Wat er in zit en hoe de kaartjes er uit zien dat blijft voor jullie (net als voor de besteller) een verrassing.

Jeetje Sierra, wat heb jij hard gewerkt en wat heb je dat leuk gedaan zo. Ben reuze benieuwd hoe enthousiast en blij de besteller hiermee is. En chapeau hoe je dit allemaal naast je fulltime job realiseert. 👌😘
Dank je wel ! Het was even bikkelen maar super leuk om te doen. Ze zijn al heel enthousiast (hebben nog niets gezien) maar wel al nieuwe orders geplaatst dus ik mag weer heerlijk verder.
Ik ben ook erg benieuwd naar het resultaat… Spannend!
Je kan een tipje van de sluier krijgen hoor 🙂 maar ik beloof je dat je ze heel leuk gaat vinden !