Ik kan het nog….

Kerstkaarten maken in de zomer wanneer de zon door het raam heen straalt en de diverse ventilatoren zorgen voor verkoeling. Ja echt, je leest het goed kerstkaarten maken met dit weer. Ik kan dat 🙂

Sterker nog ik ‘moet’ wel anders ben ik niet op tijd klaar. Dit jaar heb ik een grote planning voor de kerst, want ik wil dit jaar echt een groot aanbod in de shop hebben, mijn eigen kaarten op tijd af hebben en ik ben in de gelukkige positie dat ik een hele gave opdracht heb gehad van JobTraffic Personeelsdiensten. Ook dit jaar mag ik voor hun weer de kerstkaarten maken, wat altijd een eer en een feestje is want niet alleen doe ik dit nu al denk ik zo’n 5 jaar, ik krijg ook volledige vrijheid om iets leuks te maken.

Kortom, ik ben al heerlijk in de kerstsferen. Diverse afbeeldingen zijn besteld en een ander deel is al in huis, De TEMU site heeft al heerlijke bestellingen voor mij verwerkt en de komende 2 weken verwacht ik hier ook weer 2 leuke kerst leveringen. En dan zit er vóór kerst gewoon nog een hele leuke periode waar ik ook weer leuke ideeën voor heb (kom maar op Halloween :-)). Maar niet alles kan tegelijk en dat is maar goed ook want hobby’s kosten tijd en dit is niet de enige hobby….

Maar het komt goed, de eerste kaartjes zijn gemaakt en verschijnen binnen een paar weekjes al gewoon in de shop.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *